WhatsApp Hattı: 0539 202 42 57 +90 216 311 95 79 info@canmakina.com

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ
CAN MAKİNA LTD. ŞTİ.; CANMAKİNA Olarak biz ; iş yaşamına , ilk defa 1984 yılında İstanbul'da CAN MAKİNA KALIP SANAYİ ismiyle ; 1 adet 80'lik torna tezgahı ve 1 adet matkap, 50 m2 küçük bir atölyede başladık.
1985 yılında ikinci üniversal torna tezgahını üretim hattına kattık ve imalat gücümüzü arttırdık. Dönemin zor ve sıkıntılı geçen yıllarında alanımızda tecrübemizi arttırarak imalat parkına yeni makineler kazandırdık. Firmamız o yıllarda gereken yetişmiş eleman ihtiyacını, kendi bünyesinde yetiştirdiği teknik elemanlarla giderdi. O yılarda üretilen ve bu yıllarda üretimde kullanılan makineler hala hazırda bize önemli referanslar sağlamaktadır.
1991 yılında, deneyim ve birikimlerin verdiği cesaretle üretim seklimizi daha profesyonel hale getirdik. Alanımızda büyük bir başarıya imza attık ve bunun haklı gururuyla birlikte , bünyemizde çalışan donanımlı teknik personele verdiğimiz önemin sonucu olduğunun farkındaydık. Deneyimli Makine mühendisleri, teknik ressam ve tornacılar ile birlikte çalışan firmamız, , ard arda Polisaj Motoru, Şerit Zımpara Makinesi, Kalibre Zımpara ve Boru Zımpara Makinelerini ürün listesine almaya devam etmekteydi ki yine bu yıllarda hızla büyüyordu ürünlerini uluslararası piyasaya da taşıdı. Sanayi dünyasında hızlı adımlarla yerini almak kaydıyla kalitesi belgelenen firmamız 1995 yılında CAN MAKİNA İML.SAN. TIC. LTD. STI. Unvanını aldı ve büyümeye ve piyasaya hakim olmaya devam ettik.
1997 yılında Samandır fabrika binasına taşınarak , 2000 yılında tam otomatik boru polisaj, boru zımpara ve kalibre zımpara makineleri imalatını başarıyla tamamladık . Hemen ardından; Arge departmanı kurarak işçi maliyetini düşürme ve üretime hız kazandırmakla ilgili yoğun çalışmalarımız sonucunda, çok istasyonlu makineleri yerli üretime ilk defa kazandırdık. 2005 yılında ise p.l.c kontrol lü boru polisaj makinesi ürettik ve 2009 yılında da cnc kontrollü makine imalatında başarılı olduk. Özel tasarım makineler yapan firmamız 2009'un 11. ayından itibaren Tubitak destekli uçan boru polisaj makinesine başlamıştır. Mazini gururla bu güne taşıyan ve sermayesini saygıyla emekle bu günlere getiren Can Makine gelecek neslin birikim ve tecrübesine meydana getirdiği mühendislik harikalarını sunar..